Notebook Teknik Servis

notebook teknik servisi

Notebook Teknik Servis hizmetlerimizde karşılaştığımız diğer bir arıza da Notebookun üzerine sıvı dökülmesidir. Böyle bir durumda cihaz çalışıyorsa hemen kapamalı, fişini çekmeli, bataryasını çıkarmalısınız. Ters çevirerek içerisindeki sıvının akmasını sağladıktan sonra hiçbir şekilde tekrar çalıştırmadan servise göndermelisiniz. Sıvı dökülmeleri oldukça maliyetli arızalara yol açabilirler. Eğer içerisi ıslakken ve iyi bir temizlik işleminden geçirmeden çalıştırırsanız, ana kartınızı yakma riskiniz büyük ihtimaldir. Bu durumda size neredeyse Notebook bedelinde bir maliyet çıkarabilir. İxir Notebook sıvı dökülmeleri işleminde titiz bir çalışma yürüterek Notebooklarınızı en az hasarla bu talihsiz kazadan kurtaracaktır.

Notebook Teknik Servis hizmetlerimizde Notebookunuzun şarj olmaması arızası da sık karşılaşılan arızalardan birisidir. Bu arıza pek çok nedene dayanabilir. Kablonuzda kırılma olmuş olabilir, bataryanız bozulmuş ya da tükenmiş olabilir, batarya giriş soketi arızalanmış olabilir, Notebook adaptör giriş yuvası hasar görmüş olabilir hatta ana kartınızda bile hasar meydana gelmiş olabilir. İxir Notebookunuzun neden şarj etmediği kısa bir süre içerisinde tespit edilecek, ilgili parçanın tamir şansı varsa tamir edilecek yoksa sizden alınan teyitle parça değişimi yapılacaktır. Tüm parçalarımız 6 ay garantilidir ve orijinal parçalar kullanılmaktadır.

Notebook Teknik Servis hizmetlerinde daha pek çok arıza görülmektedir. Bunlar ana kart arızası başta olmak üzere, çeşitli ekran arızaları, donanım ve yazılım arızaları olabilmektedir. İxir Notebook tüm bu arızaları profesyonel ekipleriyle kısa süre içerisinde tespit edip çözümlemektedir. Türkiye’nin neresinde olduğunuz önemli olmadan 7 gün 24 saat bizi arayabilir, ücretsiz kargoyla ürününüzü bize gönderebilirsiniz. Arıza tespitleriniz ücretsiz olarak yapılacak ve tamir işlemi için sizden fiyat onayı alınmasının arsından cihazınız tamir edilecektir. Notebook Teknik servis hizmetinde kaliteye önem veren firmamız orijinal parçalarla yapacağı değişimlerde 6 ay garantiyi müşterilerine sunmaktadır. Bu süre zarfında Notebooklarınız aynı arızayı gösterirlerse tamamen ücretsiz olarak tekrar tamirini gerçekleştirmekteyiz. İxir Notebook ile tüm marka ve model Notebooklarınızı güven içerisinde tamir ettirebilir ve vereceğimiz tümüyle şeffaf hizmetten faydalanabilirsiniz. İxir Notebookun farkını bizimle çalıştığınızda daha iyi anlayacaksınız.