LAPTOP EKRANI KIRILDI.NASIL YAPILIR?

Laptopların görüntü aktarma birimi olan ekranları LCD yada Led Sistemleri olarak tasarlanmıştır. Çok ince ve hassas yapıdaki bu ekranlar çok rahat kırılabilir yada çalışamaz hale gelirler. Kırılma durumunda tamiri mümkün değildir ancak yenisiyle değiştirilerek çalışır hale gelirler. Kırılma sonucunda ekran içindeki likit olması gereken bölümden dışarı çıkarak görüntünün gelmesini engeller Oldukça dikkat gerektiren ekran değişimleri mutlaka bir yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Biz İXİRnotebook Servis olarak hemen hemen bütün marka ve model notebook yada netbooklar için gerekli olan ekranların satışını ve değişimini en ekonomik şekilde yapmaktayız.

 

NOTEBOOK KAPANDI AÇILMIYOR

Laptopunuz Açılmıyor mu ? Dert etmeyin..
Ekran kartı yada anakart ile ilgili bi problem olabilir. Bunun için cihazınızın uzman bir ekip tarafından kontrol edilip sorunun çözülmesini saglamaktır. Eğer bilginiz yoksa cihaza daha fazla zarar vermemek için acmamanızı ve şarjdan çıkarmanızı tavsiye ediyoruz.

Dilerseniz Uzman teknik servisimiz ile iletişime geçip teknik destek alabilir, dilerseniz cihazı bize göndererek en kısa sürede tamir sürecini başlatabilirsiniz. Ücretsiz Arıza tespiti ve Ücretsiz Kargo hizmetimiz ile en hızlı çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Hızlı Çözümler
Ücretsiz Arıza Tespiti
Ücretsiz Kargo Hizmeti

NOTEBOOK ANAKARTIM YANDI

Laptop bilgisayarınız görüntü vermiyorsa, zamanla kapanıyorsa, kendini resetliyorsa ve buna benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız çözümünüz ixir Laptop! Uzun yıllardır bu işi yapıyoruz ve edindiğimiz tecrübe ile anakart tamirinde bir numarayız. Bazen yeni bir anakart size bütün sisteminizi değiştirtebilir. Çözülmesi imkansız gibi görünen sorunları teknik donanımımız ve tecrübemiz sayesinde çözüyor ve sizi büyük bir masraftan kurtarıyoruz.

Hızlı Çözümler
Ücretsiz Arıza Tespiti
Ücretsiz Kargo Hizmeti