Mecidiyeköy Notebook Tamiri

Cihazınız arızalandı mı? Mecidiyeköy Notebook Tamiri ‘nemi ihtiyacınız var? Ücretsiz olarak arızasını size söylüyoruz, üstelik bize ücretsiz olarak kargo yoluyla her şehirden gönderebiliyorsunuz.! Detaylar için: 0212 213 87160212 266 5169

laptop tamiri

Sıvı dökülmesini bir şekilde yaşadıysanız, çalışan Notebooku hemen fişten çekip bataryasını çıkarın ve ters çevirerek içerisindeki sıvının süzülmesine izin verin. Kuruduğunuzdan emin olsanız bile kesinlikle cihazınızı çalıştırmayın. Hemen bir servise göndererek, elektriğe maruz kalmadan içini temizletin. Bu durumda elektriğe maruz kaldığı takdirde Notebookunuz büyük olasılıkla kısa devre yapacak ve bazı parçaları hasar görecektir. İxir Notebook olarak Notebook tamiri hizmetimize gelen her türlü sıvıya maruz kalan Notebooku detaylı bir temizlik ve bakım sürecinden geçiriyoruz. Eğer yanmış ya da bozulmuş bir parçası bulunuyorsa, onayınız alınarak bu parçalar değiştiriliyor. Tamir edilebiliyorlarsa tamir işlemine tabii tutuluyorlar.

Tüm bu aşamalarda şeffaf olan firmamız, Notebookunuzla ilgili tüm detayları sizinle paylaşacak ve işin sonunda sürpriz ödeme maliyetleriyle karşılaşmanıza izin vermeyecektir. Notebook tamiri hizmetlerimizden çok faydalanan diğer bir arızada Notebookun ısınıp kapanması sorunudur. Bu sorunla özellikle tozlu ortamlarda çalıştırılan Notebooklarda daha sık karşılaşılmaktadır. Tozun Notebook içerisinde yarattığı tahribat muhtemelen fanınızı bozacaktır. Cihazınız da hava çıkış kanallarının kapatılmadan kullanılması önemlidir. Her ne kadar diz üstü bilgisayar diye geçse de cihazınızı düz ve sert bir zemin üzerinde çalıştırmanız bu kanalların kapanmamasına sebep olacağından cihazınızın ısınmasını azaltacaktır.

Eğer cihazınız da bir ısınma gerçekleşiyorsa, bu muhtemelen fanın arızalandığının işaretidir. İxir Notebook olarak böyle bir durumda Notebook cihazınızın modeline ve markasına uygun orijinal fan değişimi sağlayarak veya tamir edilebiliyorsa fanınızı tamir ederek bu arızadan sizi kurtarabiliriz. Notebooklarda diğer bir dikkat edilmesi gereken durumda kablolarının dikkatli kullanımıdır. Yanlış kullanıma bağlı olarak içten kopan kablolar veya şarja takıp çıkarırken hasar gören şarj girişleri yüzünden cihazınız enerji alamayacaktır. Basit gibi görünen bu arıza yeni bir Notebook kablosu bulana kadar veya şarj girişiniz onarılana kadar işlerinizin aksamasına neden olacaktır.

Mecidiyeköy Laptop Tamiri

mecidiyeköy notebook tamiri

Doğru ve dikkatli bir kullanımla bu sorunu yaşamadan Notebooklarınızı sağlıklı şekillerde şarj etmeye devam edebilirisiniz. Diğer bir sorunda bataryanın tükenmesidir. Özellikle elektrikle birlikte takılan bataryalar bir süre sonra tükenmektedirler. Elektrik kablonuz fişe takılı olacaksa mutlaka bataryanız dolduktan sonra yerinden çıkarın veya bataryayla çalışmaya devam edebilmek için elektrik kablonuzu bataryanız dolduğunda fişten çekin. Her ikisinin bir arada kullanılması bataryanızın ömrünü olduğundan daha hızlı bir şekilde tüketecek, bir süre sonra kablo olmadan Notebookunuzu kullanamamaya başlamanıza sebep olacaktır. Bu durumdaki bir bataryada zaten bir süre sonra tamamen bozulacak ve hiç şarj almayacaktır. Laptop Tamiri hizmetimizde her zaman yeni bir batarya ve şarj kablosunu sizlere temin edebiliriz.

Notebooklar da karşılaşılan diğer bir sorunsa yere düşürmek veya bir yere Notebookunuzu çarpma sorunudur. Seyyar kullanıma sahip olan Notebooklarda bu sık karşılaşılan bir sıkıntıdır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda mutlaka bir servis kontrolünden Notebookunuzu geçiriniz. Zira o an için sorun yokmuş gibi görünse de hem gövdesinde oluşmuş olan sizin tespit edemediğiniz kırıklar zaman içinde büyüyecektir hem de o an için çalışır gibi görünen Notebookunuz ileride daha büyük arızalarla karşı karşıya kalacaktır. Notebook tamiri hizmetinde her türlü bakım, onarım ve tamir ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir firma olarak, arıza tespitlerinde başarılı bir ekibe sahiptir ve gözden kaçabilecek en ufak arızaları bile titiz incelemesi sayesinde tespit edebilmektedir. Notebook tamiri dendiğinde ilk akla gelen firma olan İxir Notebookla tüm cihazlarınız güvenli ve kaliteli bir tamir sürecinden geçmektedirler.

Mecidiyeköy de Laptop Servisi

İxir Notebook ailesi olarak kurulduğumuz günden bugüne artan hizmet kalitemizi Mecidiyeköy Notebook tamiri hizmetlerimizde de başarılı bir şekilde yürütmekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizle bize ulaştıracağınız Notebooklarınız detaylı bir incelemenin ardından size arızasıyla ilgili bilgi verilecek ve sizden tamir onayının alınmasının ardından tamir işlemine başlanacaktır. Tamir işlemleri sırasında %100 orijinal parçalar kullanan firmamız, markası ve modeli ne olursa olsun tüm Notebooklarınızın tamir, bakım ve onarımlarını eksiksiz şekilde yerine getirebilmektedir. Yaptığı işlemlere 6 ay garanti veren firmamız, Notebookunuz bu süre içerisinde tekrar aynı sebepten arızalanırsa ücretsiz olarak Notebookunuzu tamir etme garantisini de sizlere sunmaktadır. Notebook tamiri hizmet anlayışını yukarılara taşıyan firmamızla tamir işlemleri bir ayrıcalığa dönüşüyor.