Lenovo Notebook Tamiri

laptop tamiri

Hem bilgisayar hem de akıllı telefon pazarında başarılı grafik çizen Lenovo markasına ait notebooklara sahip iseniz lenovo notebook tamiri için firmamızı tavsiye etmenizi sizlere tavsiye ediyoruz. Alanında son derece bilgili ve uzman olan personellerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde çalışan notebookunuza yeniden kavuşabilirsiniz.

Firmamız sayesinde notebooklarınızı kısa süre içerisinde tamir ettirebilir ve ardından da kaldığınız yerden devam ederek notebookunuzu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bunu yaparken firmamız sizlere aynı zamanda yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede bilgisayarınızın aklınıza gelen her parçasını firmamızda bulabilirsiniz.
Isınan bilgisayarların soğutulması, format atılması, ekran kartı RAM anakart gibi önemli parçaların bozulması halinde de uygun fiyata orijinal parçalartemin edebilmeniz mümkündür.

Sık Karşılaşılan Problemler

Lenovo notebook tamiri kapsamında sık karşılaşılan problemlerden birisi bilgisayarlarda donma yaşanmasıdır. Bu kapsamda firmamıza başvurduğunuz takdirde notebookunuz ilk olarak ayrıntılı bir şekilde incelenecek ve ardından da sorunun ne olduğu tespit edilecektir. Ardından gerekli işlemler yapıldıktan sonra sizlere problem çözülmüş bir şekilde teslim edilecektir. Bu sayede notebookunuzun her yeri bir kontrolden geçmiş olacaktır.

Diğer sık karşılaşılan problem ise notebookların ıslanmasıdır. Bu durumda ise zaman kaybetmeden firmamıza ulaşmanızı sizlere tavsiye ediyoruz aksi takdirde kalıcı problemler ile karşılaşabilmeniz söz konusu olabilecektir. Bunun yanı sıra bu tarz bir olayla karşılaşmanız halinde ilk olarak bataryayı çıkarmanız son derece isabetli bir karar olacaktır.

Hızlı Tamir Zamanında Teslim

Notebook ile işiniz çok acil olsa dahi bizleri arayabilir ve çok kısa süre içerisinde notebookunuzu sağlam bir şekilde alabilirsiniz. Bu sayede öğrenci iseniz derslerinizden çalışıyor iseniz işlerinizden geri kalmamış olmanın sevincini de yaşayacaksınız.

Firmamız tarafından tamir işlemleri sırasında Lenovo orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Bu sayede notebookunuzun işleyişini engelleyecek herhangi bir durum sonradan ortaya çıkmayacaktır. İsterseniz parça takma işlemlerini firmamıza yaptırabilirsiniz dilerseniz de sadece parçayı alabilirsiniz. Üstelik tüm bunları piyasa fiyatlarının altında yaptırarak son derece karlı bir iş yapmanız da pek ala mümkün olabilecektir. Sizler de bu hizmetleri almak istiyorsanız biran önce firmamızı aramalısınız.