Cihazınız Arızalandı ve Laptop Servisi’nemi ihtiyacınız var? Ücretsiz olarak durumu ve fiyatı hakkında bilgi veriyoruz, üstelik bize ücretsiz olarak kargo yoluyla her şehirden gönderebiliyorsunuz.! Detaylar için: 0212 213 87160212 266 5169

laptop servisi

Arızalanan veya bakım ihtiyacı bulunan cihazlar için laptop servisi. Laptoplar 1980’li yılların sonlarında kullanılmaya başlanmış, ilk anda yüksek fiyatları nedeniyle tüm kullanıcılara ulaşamasa da sonradan maliyetlerin düşmesiyle birlikte oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olmuşlardır. Dizüstü bilgisayar olarak da bilinen Laptoplar aslında bir ana başlığı sembolize ederler. Alt başlıklarında Notebook, Laptop gibi birbirinden farklı cihazlar yer almaktadır. Laptop genel itibariyle bir ekran, bir klavye ve bir Mouse’un bir araya gelmesinden oluşan seyyar bir bilgisayar türüdür. Kullanıcıya evin dışında da bir kulanım olanağı sunması ve Wirelles internete bağlanma seçenekleriyle cazip olan Laptoplar özellikle çalışanlar ve öğrenciler için ideal bilgisayarlar’dır. Laptoplar kullanımları yaygın olması bakımından düşünüldüğünde pek çok arızaya da maruz kalan ve servise sık sık ihtiyaç duyan bir cihaz grubudur. Laptop Servisi hizmetleri masa üstü bilgisayar hizmetlerinden bazı teknik detaylar ve farklı cihaz özellikleri bakımından ayrılmaktadır. Daha kolay bulunan masa üstü parçalarına göre Laptopların yedek parçalarını bulmak daha zor ve meşakkatlidir. Bu açılardan değerlendirince Laptop tamirleri konusunda uzman ve deneyimli ekiplerce gerçekleştirilmesi gereken işlemlerdir. İxir Notebook firması olarak tüm Laptop Servisi hizmetlerini eksiksiz yerine getiren, konusunda deneyimli ve tamir bakım hizmetlerinde bilinir bir firma olmanın gurunu kurulduğu 2006 senesinden beri taşıyan firmamız, ilk kurulduğu zamandaki dinamizminden hiçbir şey kaybetmeden, yenilikçi çözüm anlayışını yeni çıkan tüm teknolojileri takip ederek geliştiren bir firmadır.

laptop servisi

İxir Notebook müşterisini her aşamada bilgilendirmeyi hedef edinmiş bir firma olarak, Laptoplarınızı güven içerisinde teslim edebileceğiniz ve uygun fiyat avantajlarıyla tamir işlemlerinizi yaptırabileceğiniz bir firmadır. DELL, SONY VAIO, APPLE, TOSHIBA, HP, LENOVO, ACER ve daha birçok marka ve model Laptopu tamir etme noktasında yaratıcı çözümleriyle öne çıkmış, konusunda deneyimli ve müşteri memnuniyeti anlayışını güler yüzle harmanlamış personelimizle tüm Laptop arızalarınızı ayırt etmenden çözüme ulaştırıyoruz. Laptop Servisi anlayışındaki çıtayı bir kademe yukarı taşıyan firmamızla, yaptıracağınız tüm hizmetler sizin için bir ayrıcalığa dönüşecektir. İxir Notebook arızaların tamamında etkin hizmet anlayışıyla müşterisine 3 iş günü içerisinde tamir ederek Laptoplarını teslim etmektedir.

Notebook Servisi

Laptop arızalarında en sık karşılaşılan arızalar, ekran arızaları, gövde ve kasa arızaları, donanımsal arızalar, şarj sorunları olarak sıralanabilir. Tüm bu arızaların her aşamasında İxir Notebook deneyimli ekibi ve güçlü alt yapısıyla hızlı ve güvenilir bir servis hizmetini müşterisine sunmaktadır. Laptop Servisi hizmetinin tüm detaylarına vakıf olan firmamız müşterisini tamir işleminden sonra yapacağı bilgilendirmelerle eğitmekte ve tekrar arızalanmanın önüne geçmektedir.

Laptop arızaları içinde önemli bir kalemi oluşturan ekran arızaları, ekran kırılması, laptop çalıştığı halde görüntünün gelmemesi, ekranda yeşil renkli bozulmaların görülmesi, ekranın tamamıyla beyaz olarak kalması veya ekran da bir iki kare olabildiği gibi daha çok da olabilen siyah ve beyaz renkli piksel bozulmaları olarak tanımlanabilir. Tüm bu ekran arızaları birçok farklı sebeplerden kaynaklanabilirler. Genel mana da inceleyecek olursak ekranınızda meydana gelen en ufak bir kırık zaman içerisinde büyüyeceğinden hemen önlem almakta fayda vardır. Laptop çalışmasına rağmen ekran görüntüsü gelmiyorsa bunun üç tane nedeni olabilir. Bilgisayarınız yazılımsal bir sorun yaşıyor olabilir, invertör arızalanmış olabilir veya LCD floresan lambası arızalanmış olabilir. Tüm bu arızaların tamamında Laptop Servisi hizmetlerine başvurmanız cihazınızın sağlığı açısından önemlidir.

notebook tamir

Laptoplar da görülen en önemli sorunlardan bir tanesi ana kart arızaları’dır. Bu arızalar Laptoplar daki en sorunlu arızalardır. Masa üstü bilgisayarlarda bir çok çeşidini bulabileceğiniz ana kartların Laptoplar daki durumu daha farklıdır. Ana kartı değiştirmek Laptoplarda maliyetli bir işlemdir. Bunun için ana kartta meydana gelen arızalar daha çok tamir edilme yoluyla çözülmeye çalışılmaktadır. İxir Notebook olarak Laptop Servisi hizmetimizde tüm arızalı ana kartların tamir edilebilme şansı varsa, tamir ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz. Ana kart tamiri deneyim isteyen ve hassas bir süreç olduğundan bu tamir işlemini alelade bir firmaya yaptırmanız ana kartınızı tamamen kaybetmenize neden olacağından bu hususta dikkatli olmanızda yarar vardır.

İstanbul Laptop Servisi

Laptopların karşılaştığı diğer bir sorunsa bataryalarının çabuk tükenmesidir. Bataryalar belli ömürleri olan parçalardır. Ancak yanlış kullanım sonucu bu ömürleri ciddi oranda azalabiliyor. Bataryalarınız şarj olduktan sonra ya kablonuzu elektrikten çekiniz ya da bataryayı Laptopunuz dan çıkarınız. Elektrikle birlikte takılı olan dolu bir bataryanın Laptop üzerinde tutulması bataryanın ömrünü ciddi oranda azaltacaktır. Laptop Servisi hizmetlerinde her zaman en mutlu müşteri anlayışını prensip edinen firmamız her aşamada kullanıcıyı bilgilendirerek Laptoplarınızın ömrünü uzatmayı hedeflemektedir. Laptoplarınız titiz bir şekilde kullanmanız halinde uzun yıllar arıza yapmadan size hizmet verebilirler. Bu süreç içerisinde yaptıracağınız düzenli bakımlarla da olası bir arızanın önüne geçebilir ve Laptopunuzun ömrünü ciddi oranda uzatabilirsiniz.

İxir Notebook Laptop Tamiri işlemleriniz için Türkiye de hangi bölgesinde olursanız olun ücretsiz kargoyla bize ulaştıracağınız Laptoplarınızı tamamen ücretsiz olan arıza tespit işlemine soktuktan sonra sizden alacağı onayla tamir etmektedir. Tamir onayını vermenizi takiben 3 iş günü içinde Laptop tamir edilip sizlere teslim edilmektedir. 7 gün 24 saat her tülü sorunuz ve sorununuz için bizi arayabileceğiniz gibi İxir Notebook yaptığı bütün tamir işlemlerine 6 ay garanti vererek güvenli bir hizmeti de müşterisine sunmaktadır.

Laptop Servisi hizmetlerimiz;

 1. Notebook ana kart onarımı, değişimi
 2. Notebook güney – kuzey chipset değişim
 3. Notebook LCD inverter onarım, değişimi
 4. Notebook LCD kablo onarım, değişimi
 5. Notebook ana kart BGA ve SMD Çip onarımı değişim
 6. Notebook ekran kartı onarımı, değişimi
 7. Notebook ram değişimi ve upgrade işlemi
 8. Notebook VGA tamiri ve değişimi
 9. Notebook menteşe ve mekanik parça değişimi
 10. Notebook HDD değişimi ve upgrade işlemi
 11. Lisanslı işletim sistemi kurulumu ve recovery
 12. Notebook Adaptör
 13. Notebook Optik okuyucu (DVD-RW)
 14. Notebook Temizliği
 15. Notebook Ana kart
 16. Notebook Fan
 17. Notebook LCD (ekran) onarım, değişimi
 18. Notebook klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama
 19. Notebook optik sürücü; cd-rom, DVD-ROM değişimi
 20. Notebook CPU değişimi ve upgrade işlemi
 21. Notebook ses kartı onarımı
 22. Notebook kasa değişimi,
 23. Notebook hoparlör değişimi
 24. Notebook HDD data yedekleme ve veri transferi
 25. Notebook Klavye
 26. Notebook Batarya
 27. Notebook Ekran (LCD Panel)
 28. Notebook LCD Panel Data Kablo
 29. Notebook Harici Ekran Kartı
 30. Notebook Chipset
 31. Notebook Menteşe
 32. Notebook Klavye Tuşu
 33. Notebook Main board
 34. Notebook HDD