Müşteri Memnuniyeti

İxir Notebook Tamiri olarak, yaşadığınız sorunları çözüme kavuştururken hiçbir şekilde müşteri memnuniyetinden ödün vermemekteyiz. Bu düşüncemiz ile birlikte kesinlikle sizlerin yararına olacak bir hizmet kalitesi sunmaktayız. Nitekim sektör içerisinde faaliyetlerine devam eden firmalar garanti sistemi ile çalışmamaktadır. Fakat firma olarak yapmış olduğumuz her işlemi garanti kapsamında değerlendirmekteyiz. Böylelikle sorun tekrar oluştuğunda hiçbir ücret ödemeden çözüme kavuşturabiliyorsunuz.

notebook tamir

Doğru Fiyatlandırma ve Ödeme

Firma olarak sizlerin yaşadığı sorunları çözüme kavuşturmak için üst düzey bir çaba sarf ederken bununla birlikte fiyatlandırma alanında da sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Genel olarak baktığımız zaman sektör içerisinde yüksek fiyatlar ile hizmet edilmektedir. Bu durumda arıza yaşayan veya sorunu olan kişilerin gerekli iyileştirmeleri yapamamasına neden olmaktadır. Kesinlikle sizlere doğru fiyatlandırma sistemi ile hizmet etmekteyiz. Haksız kazançtan ve ticari rekabetten uzak durarak sorunlarını başarılı bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

Fiyatlandırma alanında benimsemiş olduğumuz hassasiyetleri ödeme alanında da devam ettirmekteyiz. Bu aşama da sizler hangi ödeme sistemini tercih ederseniz bizler sizlere o şekilde uyum sağlamaktayız. Nakit ödeme yapabileceğiniz gibi talep ettiğiniz takdirde kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Sizlerde notebook servisi arayışlarını firmamız ile dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden çözüme kavuşturabilir ve kaliteli, güvenilir bir hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.