İstanbul Notebook Tamiri

Cihazınız arızalandı mı? Notebook Teknik Servisine mi ihtiyacınız var? Ücretsiz olarak arızasını size söylüyoruz, üstelik bize ücretsiz olarak kargo yoluyla her şehirden gönderebiliyorsunuz.! Detaylar için: 0212 213 87160212 266 5169

istanbul notebook tamiri
2009 yılında kurulan İxir Notebook arıza giderme, bakım, onarım yazılımsal sorunlarda hem PlayStationlar da hem de tüm Notebooklarda uzmanlaşmış, binlerce İstanbul Notebook Tamirini gerçekleştirmiş, deneyimli bir ekiptir. Müşterisine sunduğu tüm hizmetlerde kalite prensiplerini kar prensiplerinden önce düşünen İxir Notebook, Notebook Servisi hizmetlerinde de Türkiye’deki birçok firmanın önünde, bilinirlik ve kalite standartları bakımından yüksek bir hizmet kalitesini sunmaktadır. Kurulduğu zamandan bugüne kadar, her dönemde çıkan yenilikleri takip etmiş, yıllar içerisinde çeşit ve model bakımından sayıları binleri bulan Notebooklarda özel bir çalışma prensibi belirleyip hemen hepsini tanıyan ve genel itibariyle sorunlarının tamamına vakıf olmuş bir firmadır. Notebook sorunlarının hepsinde defalarca kere tamir, bakım ve onarım hizmeti vermiş olan firmamız, Türkiye’deki en çok İstanbul Notebook Tamiri yapan firmalardan bir tanesidir. Bu deneyimini her dönem yeniliklerin takibi ve donanımsal araçlarını geliştirmeye harcayan İxir Notebook, Notebook Servisi hizmetlerinde iddiasını her dönem sürdürmüş bir firmadır.

Notebookların ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçların karşılanmaması durumunda oluşabilecek sorunları çok iyi bilen firmamız, müşterisini bilgilendirmek ve çıkabilecek arızaları her dönem aza indirmek için servis sonrasında cihazıyla ilgili detaylı bir bilgiyi müşterisiyle paylaşır. Oluşabilecek arızaları ve bunlardan nasıl korunmak gerektiğini paylaşmaktan çekinmeyen firmamız en mutlu müşteri Notebooku hiç arızalanmayan müşteridir anlayışıyla hareket ederek, cihazlarınızın hiçbir dönem arızalanmaması için tüm bilgisini müşterisine aktarmaktan çekinmeyen bir firmadır. Notebook arızaları bakımından incelendiğinde en sık karşılaşılan arızalar, ekran arızaları, donanımsal arızalar, şarj arızaları, klavye arızaları gibi genel başlıklara ayrılabilir.

Notebook Servisi hizmetinden faydalanan cihazların kategorilendirme işlemini yapan firmamız en çok arızaların kullanıcı dikkatsizliğinden meydana geldiğini tespit etmiştir. Çalışma hayatında sıkça kullanılan Notebooklar yanlarında içilen sıcak veya soğuk içeceklerin üzerine dökülmesi sorunuyla oldukça sık karşılaşmaktadırlar. Bu sorun Notebooklarda çok ciddi arızalar yaratabilecek sorunlardan bir tanesidir. Parça bakımından zor tesis edilen parçalara sahip Notebooklar, sıvı dökülmesi sonucu ana kart arızasına maruz kalırlarsa, bu tamir bakımından ve maliyetler açısından kullanıcı için sorun teşkil edebilecek bir süreç yaratır.